Werma 84811067 115V LED Light Element 50mm Diameter Red Blinking Light Function Colored Lens IP54
Werma 84811067 115V LED Light Element 50mm Diameter Red Blinking Light Function Colored Lens IP54
Werma 84811067 115V LED Light Element 50mm Diameter Red Blinking Light Function Colored Lens IP54
| Height | 67 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Materials | PC |
| Dome colour | Red |
| Protection category | IP54 |
| Working temperature minimum | -20°C |
| Working temperature maximum | +50°C |
| Weight with packaging | 54 g |
| Product weight | 43.2 g |

Description
Werma 84811067 115V LED Light Element 50mm Diameter Red Blinking Light Function Colored Lens IP54
| Height | 67 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Materials | PC |
| Dome colour | Red |
| Protection category | IP54 |
| Working temperature minimum | -20°C |
| Working temperature maximum | +50°C |
| Weight with packaging | 54 g |
| Product weight | 43.2 g |

















